GABRIELA KORKOSZ

Forever Business Owner

+48 799 299 210

fleurever@wp.pl

Produkty Forever Living

FOREVER poświęciło się poszukiwaniu najlepszych naturalnych źródeł zdrowia i urody oraz dzieleniu się nimi ze światem. Firma jest bardzo dumna z tego, że jej produkty przyniosły korzyści milionom ludzi na całym świecie i gwarantuje, że nie ustanie w dążeniu do jakości i doskonałości, tym samym nadal dając wam to, czego potrzebujecie, by zachować zasłużoną witalność!

Pomysł na prezent 

Szukasz inspiracji?

 

 

 

 

 

 

 

 


Wypróbuj:Aloes kieszonkowy

 

Pasta bez fluoru

 

 

Napoje Aloe Vera - Ciesz się korzyściami płynącymi z picia Aloesu dzięki kilku rodzajom napojów na bazie zdrowego, świeżego, stabilizowanego miąższu Aloe vera. Głównym składnikiem wszystkich napojów jest świeży miąższ aloesowy, który jest bogatym, odżywczym dodatkiem do zdrowej diety. Pij codziennie jeden z nich aby wspomóc trawienie i wchłanianie składników odżywczych, aby dostarczyć naszemu organizmowi więcej witamin, minerałów i aminokwasów, a zwłaszcza aby promować i wspomagać zdrowy styl życia.

WIĘCEJ INFORMACJI

Odżywianie - Nasze odżywcze suplementy diety skomponowane są z najlepszych składników, pochodzące z najlepszych źródeł i produkowane z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii. Każdy produkt zachowuje swoją pierwotną wartość odżywczą, wspierając zarówno dobre zdrowie, jak i spokój umysłu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Produkty pszczele - Forever Living Products oferuje niezwykłą gamę 100% naturalnych produktów pszczelich. Korzystamy z najwyższej jakości, specjalnie zaprojektowanego sprzętu do zbierania i przechowywania produktów pszczelich w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych. Wszystkie nasze produkty pszczele - Miód, Mleczko Pszczele, Pyłek Pszczeli i Propolis - są naturalne i bogate w składniki odżywcze, dostarczane prosto z ula bezpośrednio do ciebie, dokładnie tak jak pszczoły to robią od tysięcy lat!

WIĘCEJ INFORMACJI

Kontrola wagi - Obecnie coraz więcej osób jest świadomych konieczności kontrolowania swojej wagi, prowadzenia zdrowego stylu życia i przestrzegania właściwej diety. Jak myślisz, jak powinna wyglądać idealna dieta? Powinna być smaczna, nieskomplikowana, dodająca energii, oraz oczywiście ... powinna ujmować kilogramy. Mamy dla Ciebie dobre wieści! Nasza gama produktów do kontroli wagi pomoże Ci w tym. Pozwól aby Forever Garcinia Plus, Forever Fast Break Energy Bar, Forever Lean, and Forever Lite Ultra pomogły Ci osiągnąć zamierzone efekty. ZACZNIJ OD CLEAN9. Jest to 9-dniowy program oczyszczający organizm, który został tak skonstruowany, by w ciągu 9 dni odblokować, oczyścić organizm z zalegających produktów przemiany materii, oraz toksyn aby efektywniej wchłaniał substancje odżywcze i prawidłowo funkcjonował. To co odróżnia Clean9 od innych produktów modelujących sylwetkę, to efekty widoczne i odczuwalne już po 9 dniach. Odczuwalna jest poprawa kondycji organizmu, poziomu energii, oraz natychmiast widoczna zmiana sylwetki i cery.

WIĘCEJ INFORMACJI

Pielęgnacja skóry - Skóra stanowi pierwszą linię obrony w naszej codziennej walce z zanieczyszczeniami i innymi środowiskowymi czynnikami drażniącymi, dlatego do jej ochrony i wzmocnienia musimy podchodzić ze szczególną troską. Aloes, którego najbardziej tradycyjne zastosowanie jako produktu naturalnego to kojenie skóry, jest obroną idealną. Stworzyliśmy unikalne, różnorodne produkty o naturalnym działaniu, które dbają o odpowiednie nawilżenie skóry i dostarczają jej witaminy. Nasze produkty pielęgnacyjne mogą pomóc przeciwdziałać nieprzyjaznym efektom działania otaczającego nas środowiska, a ich marka poparta jest Pieczęcią Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Kosmetyki Sonya - Sonya Colour Collection jest jednyą z niewielu linii kosmetycznych na świecie, która oferuje kosmetyki do pielęgnacji skóry oraz makijażu skomponowanych na bazie Aloe Vera. Unikalna kombinacja naturalnych składników, od czystego aloesu i witamin antyoksydacyjnych począwszy, do ekstraktów morskich i rumianku, może wspomagać ochronę, odżywianie i kojenie skóry. Ta wspaniała kolekcja celebruje bogate kolory życia z odcieniami dla każdego koloru skóry i każdego nastroju; jest wszechstronna, pozwoli Ci z łatwością zmienić swój wygląd z dziennego na wieczorowy. Niech Sonya pomoże Ci wyglądać pięknie!

WIĘCEJ INFORMACJI

Higiena na co dzień - Forever Living Products połączyło korzystne właściwości miąższu Aloe Vera ze składnikami najwyższej jakości, by zaoferować Wam gamę niezrównanych, codziennych produktów pielęgnacyjnych. Z naszymi produktami doświadczysz dobrodziejstw aloesu na własnej skórze - od stóp do głów. Emulsje i balsamy, szampony i mleczka - ciesz się pięknym wyglądem i świetnym samopoczuciem z naszą pełną gamą codziennych produktów pielęgnacyjnych!

WIĘCEJ INFORMACJI

Stwórz swój własny zestaw
i kupuj z rabatem -15%prezent_zsokrok_flp


wypełnij aplikację
lub skontaktuj się ze mną